Koltuk Takımı,Kanepe oturma grupları,Yatak Odası,Yemek odası,Genç odası,Tv ünitesi,Baza,Yatak Ve tamamlayıcı mobilyalar ile bir evin ihtiyacı olan mobilyayı, 25.000 m² kapalı Modesa üretim tesislerinde Full otomatik, ERP sistemine entegre edilmiş IT nesil teknolojiye  sahip,CNC ve PLC  kontrollü full otomatik, modern üretim teknikleri ile üretim yapan,kullanılan malzemeleri titzlik ile kontrollerden geçirerek ve çevre bilincine duyarlı  makineler kullanılarak Dünya standartlarında ürünler üretilmektedir. Modesa, Aylık 2.100 takım Koltuk Takımı, 4.200 adet Kanepe, 880 Takım Yatak Odası,Yemek odası , 2.800 adet Yatak ve 2.000 adet Baza üretim kapasitesine sahiptir.

Deneyimli personeli, özgün tasarımları, yüksek kaliteli malzemeleri ve en önemlisi üretim aşkıyla, Modesa Mobilya; yıllarca sektöre değer katmış ve katmaya devam edecektir.


Modesa Mobilya, Türkiyede Karadeniz  ve İç Anadolu Bölgelerinde 75 noktada satışa sunduğu ürünler ile, sürekli büyüyen ve büyürken de kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla üretim hayatına devam ediyor

 

Vizyon

“Yenilikçi,kaliteli ve tasarım ile kombinasyonlu özel bir duruşa sahip olunmalı” sloganı ile Mobilya sektöründeki yerimizin sorumluluğunu taşıyan bir marka olmak bizim için en önemli ilkedir..

Modesa Mobilya ürünlerinin tasarlanmasından,evinize teslimatı sürecine kadar benimsediği her aşamadaki toplam kalite fikri ile müşteri memnuniyetini standartların üzerine çıkarma hedeflerini gün geçtikçe,ilk günki heyecanı hiç bitmeden devam ettirmektedir. müşterilerinin yaşamına değer katacak tasarımlarıyla, yıllarca sürecek “Modesa Tadında” bir yaşam sunuyor.

 

Çevre Duyarlılığı

Modesa mobilyanın ana hedeferinden olan, Yeni teknolojileri sürekli takip ederek sunduğumuz yenilikçi hizmetleri her daim yeni fikirlere açık, müşterilerimize en iyinin yanında en yeniyi ve güncel olanı sunmayı da hedeflerimizin arasına kattık..

 

Kullandığımız son teknoloji makinalarımız ile çevreye duyarlı ve mobilya atıklarını geri kazanımlı sistemlerimizle doğaya saygımızı bir kez daha vurguluyoruz..

Hedeflerimizi Oluştururken;

• Genç çalışanlarımızı; sorumluluk ve dürüstlük ilkelerini kaybetmeden eğitmeyi ve çalışanlarımızın kendine güvenen, iletişime açık, verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamayı, görevimiz olarak kabul ediyoruz.

• Mevcut ve gelecekteki müşterilerin ihtiyaçlarını anlamaya, müşteri gereksinimlerini karşılamaya ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaya gayret etmeyi,

• Ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymayı,

• Kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli olarak iyileştirilmesini sağlamayı,,

• Kalitemizden taviz vermeden, maliyetlerimizi düşürmeyi, verimliliği ve rekabet gücümüzü yükseltmeyi, hedefliyoruz.